Wyslij pliki
Z Wyslij pliki wysyłaj duże pliki
Proste wysyłanie i udostępnianie poniżej!

Warunki korzystania

Serwis Wyslij pliki Warunki usługi
Niniejsza Umowa o świadczenie usług („Umowa”) zawiera opis warunków, na jakich („my”) oferujemy Państwu usługi („Użytkownik”). Korzystając z naszych usług, Użytkownik zgadza się przestrzegać następujących warunków:
  • Zastrzegamy sobie prawo do wyłączenia bezpośredniego łączenia na kontach użytkowników, które wykorzystują nadmierną przepustowość lub w inny sposób nadużywają systemu.

  • Pornografia, nagość, obrazy o charakterze seksualnym i wszelkiego rodzaju obraźliwe obrazy lub filmy są zabronione. Materiały chronione prawem autorskim są również surowo zabronione. Zastrzegamy sobie prawo do decydowania o odpowiednich treściach i możemy usuwać obrazy lub filmy w dowolnym momencie bez powiadomienia użytkownika.

  • Użytkownicy muszą zgodzić się na przestrzeganie wszystkich praw, które mają zastosowanie do ich lokalizacji, w tym praw autorskich i praw do znaków towarowych. Obrazy, filmy i pliki, które naruszają prawa autorskie lub znaki towarowe, są niedozwolone. Jeśli ktoś ma przeciwko Tobie roszczenie dotyczące naruszenia praw autorskich, zostaniesz poproszony o usunięcie pliku chronionego prawami autorskimi do czasu rozwiązania problemu. W przypadku sporu między uczestnikami na tej stronie nie ma obowiązku angażowania się.

  • Wyslij pliki nie ponosi odpowiedzialności za Twoje obrazy, filmy lub pliki ani za żadne utracone korzyści z powodu niedostępności lub utraty strony internetowej. Nie gwarantujemy przyszłej niezawodności w udostępnianiu, hostowaniu lub przechowywaniu twoich zdjęć, filmów lub plików.


Wyslij plikizobowiązuje się do współpracy z wszelkimi organami prawnymi w przypadku wszczęcia dochodzenia.

Zgłoszenie nadużycia: abuse@tax-net.pl

Strona główna | Warunki korzystania | Kontakt z nami